AĞRILILAR’DA ÇİFTE BAYRAM KUTLAMASI | Ege Bölgesi Merkezli Ağrılılarla ilgili haberler,Egedeki Ağrılılar - Ege Ağrı Haber Mustafa Metin Yardımcı
Ana Sayfa
Ana Sayfa >> AĞRILILAR’DA ÇİFTE BAYRAM KUTLAMASI11.08.2019 02:28

AĞRILILAR’DA ÇİFTE BAYRAM KUTLAMASI

AĞRILILAR’DA ÇİFTE BAYRAM KUTLAMASI


Ege Bölgesi Ağrı Dernekleri Federasyonu Yöneticileri ve Birim Başkanları, İzmir-Karşıyaka’da bulunan Enfes Restaurant’ta biraraya gelerek, hem bayramlaştı, hem de Egeli Ağrı Dağı Gazetesi’nin kamuoyu ile buluşmasını kutladı.


Bu haber 919 kez okundu.

Gazetenin yeni sayısını ellerine alarak hatıra fotoğrafı çektiren Ağrılılar, ciddi bir emek neticesinde, çalışmalarının meyve vermeye başlamasının mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.

Bayramlaşma buluşmasında konuşan Ege Bölgesi Ağrı Dernekleri Federasyonu Genel Başkanı Tekin Yalçın, öncelikle herkesin bayramını kutladıklarını ve hayırlara vesile olmasını temenni ettiklerini söyleyerek, “Yaptığımız planlı ve sistemli çalışmaların meyvesini verdiğini görmek bizleri sevindiriyor. Planladığımız Egeli Ağrı Dağı Gazetesi’nin kemşehrilerimizle ve kamuoyu ile buluşmaya başlaması bu çalışmalarımızın bir neticesidir. Allah nasip ederse, bu kalıcı hizmetlerimize yenilerini ekleyerek yolumuza devam edeceğiz. Bir kez daha ifade etmek istiyorum. Ege Bölgesi Ağrı Dernekleri Federasyonu tüm Ağrılılar’ındır. Bizim beklentimiz de tüm Ağrılılar’ın Federasyonlarına ve çalışmalarına sahip çıkmaları yönündedir.” dedi.

Karşıyaka Enfes Restaurant’taki bayramlaşma buluşmasına; Ege Bölgesi Ağrı Dernekleri Federasyonu Genel Başkanı Tekin Yalçın, Genel Başkan Vekili ve Ege Bölgesi Ağrılılar Birliği Genel Başkanı M. Metin Yardımcı, Genel Başkan Vekili ve Hukuki İlişkiler Birim Başkanı Mehmet Harun Elçi, Genel Sekreter Menduh Sevinç, İlçelerle İlişkiler Birim Başkanı Abdullah Polat, Siyasi İlişkiler Birim Başkanı Tacettin Sıcak, Sosyal İlişkilerden Sorumlu Birim Başkanı Zeki Birlik, Araştırma-Geliştirme Birim Başkanı Necmettin Bayar, Kadın Kolları Başkanı Perihan Demir, Halkla İlişkiler Birim Başkanı İshak Çelik, Ekonomik İlişkileri Güçlendirme Birim Başkanı Selami Kaya, Kültür ve Sanattan Sorumlu Birim Başkanı Celal İnci, Metropol İlçelerden Sorumlu Birim Başkanı Ahmet Afşar, Sosyal Yardımlar Birim Başkanı Musa Yalçın, STK’lar ve İş Dünyası İle İlişkiler Birim Başkanı Celal Bayar, Denetim Kurulu Üyesi Ali Avcı, Mahalli İdarelerden Sorumlu Birim Başkanı Mehmet Alçın ve Ağrılı İş İnsanlarından Sorumlu Birim Başkanı Sevim Gönül Yıldırım katıldı.

 Etiketler: AĞRILILAR’DA ÇİFTE BAYRAM KUTLAMASI

Diğer SİYASET haberleri
Yorum Ekleyin
Üye Yorum
Gönder

Hava Durumu
http://www.egeagrihaber.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..
haberyazilimi.com - Copyright