AĞRILILAR FEDERASYONU'NDAN AKDAĞ'A ZİYARET | Ege Bölgesi Merkezli Ağrılılarla ilgili haberler,Egedeki Ağrılılar - Ege Ağrı Haber Mustafa Metin Yardımcı
Ana Sayfa
Ana Sayfa >> AĞRILILAR FEDERASYONU'NDAN AKDAĞ'A ZİYARET23.02.2020 04:06

AĞRILILAR FEDERASYONU'NDAN AKDAĞ'A ZİYARET

AĞRILILAR FEDERASYONU'NDAN AKDAĞ'A ZİYARET


Ağrılılar Akdağ Jant & Lastik firmasını ziyaret etti.


Bu haber 697 kez okundu.


Ege Bölgesi Ağrı Dernekleri Federasyonu Yöneticileri; bir süre önce Elazığ ve Malatya’da yaşanan deprem felaketinden etkilenenlere yönelik düzenlediği kampanyayla bir günlük servis gelirini bağışlayarak örnek bir girişime imza atan Akdağ Jant & Lastik firmasını ziyaret etti.

Firma sahipleri Ercan ve Cengiz Üstündağ'la görüşen Federasyon temsilcileri, böylesine anlamlı bir girişimde bulunan  Akdağ Jant & Lastik Yöneticilerini tebrik etti. Ziyaret çerçevesinde Ercan ve Cengiz Üstündağ'a 'teşekkür belgesi' verildi.

Ziyarette konuşan Ege Bölgesi Ağrı Dernekleri Federasyonu Genel Başkanı Tekin Yalçın, hemşehrilerinin böylesine anlamlı bir etkinliğe imza atmış olmalarının kendilerini gururlandırdığını söyleyerek, firma yetkililerini tebrik etti.

Ziyarete Ege Bölgesi Ağrı Dernekleri Federasyonu Birim Başkanları; Menduh Sevinç, Mehmet Ali Demirkaya, Seyat Demir, Selami Kaya, Ergin Sökmez, Zeki Birlik Zafer Çalış ve Ağrılı hemşehrileri Murat Tekdemir'le, Ali Kanat da katıldı.Etiketler: AĞRILILAR FEDERASYONU'NDAN AKDAĞ'A ZİYARET

Diğer SİYASET haberleri
Yorum Ekleyin
Üye Yorum
Gönder

Hava Durumu
http://www.egeagrihaber.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..
haberyazilimi.com - Copyright