AĞRILILAR MENEMEN'DE KÜLTÜREL ETKİNLİKLER YAPACAK | Ege Bölgesi Merkezli Ağrılılarla ilgili haberler,Egedeki Ağrılılar - Ege Ağrı Haber Mustafa Metin Yardımcı
Ana Sayfa
Ana Sayfa >> AĞRILILAR MENEMEN'DE KÜLTÜREL ETKİNLİKLER YAPACAK10.12.2019 23:40

AĞRILILAR MENEMEN'DE KÜLTÜREL ETKİNLİKLER YAPACAK

AĞRILILAR MENEMEN'DE KÜLTÜREL ETKİNLİKLER YAPACAK


Ege Bölgesi Ağrı Dernekleri Federasyonu öncülüğünde Menemen'de kültürel etkinlikler gerçekleştirilecek.


Bu haber 1005 kez okundu.

Ege Bölgesi Ağrı Dernekleri Federasyonu Genel Başkanı Tekin Yalçın, Ege Bölgesi Ağrılılar Birliği Genel Başkanı ve Federasyon Genel Başkan Vekili Mustafa Metin Yardımcı, Siyasi İlişkiler Birim Başkanı Cengiz Mancuk ve Ekonomik İlişkiler Birim Başkanı Seyat Demir, Menemen Belediye Başkanı Serdar Aksoy'u ziyaret etti.

Ege Bölgesi Ağrı Dernekleri Federasyonu Genel Başkanı Tekin Yalçın, Federasyon olarak Anadolu kültürünün İzmir'de anlatılması noktasında bir dizi etkinlik planladıklarını söyleyerek, bu etkinliklerden birisini de Menemen'de gerçekleştirmeyi tasarladıklarını söyledi. Bu etkinlikler kapsamında Doğu ve Batı kültürlerinin kaynaşmasını ve birbirini tanımasını amaçladıklarını anlatan Genel Başkan Yalçın, bu anlamda yerel yönetimlerin desteğinin de önemli olduğunu anlattı.

Daha sonra konuşan Menemen Belediye Başkanı Serdar Aksoy da bu çerçevede bir etkinliğe ev sahipliği yapmaktan mutluluk duyacaklarını söyledi. Etkinliklere destek vereceklerini ifade eden Başkan Aksoy, "Ege Bölgesi Ağrı Dernekleri Federasyonu'nun çabalarıyla çalışmalarını takdirle karşılıyoruz. Ayrıca Menemen Ağrılılar Derneği de güzel bir altyapıya sahip. Bizler de Belediye olarak elimizden geldiğince Ağrılılar'ın ilçemizde düzenleyeceği sosyal ve kültürel etkinliklere destek vereceğiz." diye konuştu.

Etiketler: AĞRILILAR MENEMEN'DE KÜLTÜREL ETKİNLİKLER YAPACAK

Diğer SİYASET haberleri
Yorum Ekleyin
Üye Yorum
Gönder

Hava Durumu
http://www.egeagrihaber.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..
haberyazilimi.com - Copyright