AĞRILILAR SOSYAL ETKİNLİKLERİNİ ARTIRACAK | Ege Bölgesi Merkezli Ağrılılarla ilgili haberler,Egedeki Ağrılılar - Ege Ağrı Haber Mustafa Metin Yardımcı
Ana Sayfa
Ana Sayfa >> AĞRILILAR SOSYAL ETKİNLİKLERİNİ ARTIRACAK21.06.2019 00:56

AĞRILILAR SOSYAL ETKİNLİKLERİNİ ARTIRACAK

AĞRILILAR SOSYAL ETKİNLİKLERİNİ ARTIRACAK


Gerçekleştirdiği projeler ve çalışmalarıyla bölgenin en etkin sivil toplum kuruluşları arasında bulunan Ege Bölgesi Ağrı Dernekleri Federasyonu, sosyal etkinliklerini artırarak daha çok hemşehrisine ulaşmayı hedefliyor.


Bu haber 518 kez okundu.


Hazırladığı Ağrılılar İş Rehberi vasıtasıyla en az 1000 hemşehrisini kalıcı bir eserde biraraya getirecek olan kurum, bununla birlikte aylık olarak yayınlanacak ‘gazete’ ile de hem hemşehrilerine, hem de kamuoyuna ulaşacak.

Bölgede faaliyet gösteren STK’ları, ‘Sivil Toplum Dünyası,  Hemşehri Kuruluşları ve Sosyal Yaşamdaki Yeri” adlı panelde buluşturup dev bir organizasyona imza atmaya hazırlanan Ağrılılar, bu konudaki çalışmalarını da sürdürüyor.

Haziran ayı olağan toplantısında bir araya gelerek istişarelerde bulunan Ege Bölgesi Ağrılılar Federasyonu'nun toplantısına; Genel Başkan Tekin Yalçın, Ege Bölgesi Ağrılılar Birliği Genel Başkanı Mustafa Metin Yardımcı, Ege Bölgesi Ağrı Dernekleri Federasyonu Genel Başkan Vekili Mehmet Harun Elçi, Genel Sekreter Menduh Sevinç, Birim Başkanları; Hüseyin Karabağ, Celal İnci, Celal Bayar, Saffet Işık, Nejmettn Bayar, Zeki Birlik, Ali Avcı, İshak Çelik, Serhat Birgül, Vedat Bildik, Seyat Demir ve Ahmet Afşar katıdı.

Kadın Kolları Başkanı Perihan Demir’in katıldığı toplantıda alınan kararla; Sevim Gönül Yıldırım, Aysel Aktaş, Zeki Çelik, Erdinç Şahin ve Zafer Çalış da Yönetime kabul edilerek, Birim Başkanı olarak görevlendirildi.
Etiketler: AĞRILILAR SOSYAL ETKİNLİKLERİNİ ARTIRACAK

Diğer SİYASET haberleri
Yorum Ekleyin
Üye Yorum
Gönder

Hava Durumu
http://www.egeagrihaber.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..
haberyazilimi.com - Copyright