AĞRILILAR'DAN AK PARTİ BORNOVA'YA ZİYARET | Ege Bölgesi Merkezli Ağrılılarla ilgili haberler,Egedeki Ağrılılar - Ege Ağrı Haber Mustafa Metin Yardımcı
Ana Sayfa
Ana Sayfa >> AĞRILILAR'DAN AK PARTİ BORNOVA'YA ZİYARET10.10.2019 10:59

AĞRILILAR'DAN AK PARTİ BORNOVA'YA ZİYARET

AĞRILILAR'DAN AK PARTİ BORNOVA'YA ZİYARET


Ege Bölgesi Ağrı Dernekleri Federasyonu Yöneticileri, AK Parti Bornova İlçe Teşkilatı'nı ziyaret ederek, Ağrılı hemşehrileri Gençlik Kolları Başkanı Ferhat Kaya ile görüştü.


Bu haber 599 kez okundu.


Hangi kurumda olursa olsun, hemşehrileriyle iletişim köprüsünü güçendirmeye çalışan Ege Bölgesi Ağrı Dernekleri Federasyonu, Ağrılı hemşehrileri AK Parti Bornova Gençlik Kolları Başkanı Ferhat Kaya’yı ziyaret etti. Bu çerçevede, Bornova İlçe Başkanı Cevdet Çayır ve Bornova Belediye Meclis Üyesi Cesim Çelik ve Gençlik Kolları Yöneticisi hemşehrileri Tayyip Türtük ile de görüştü.

Ziyarete; Ege Bölgesi Ağrı Dernekleri Federasyonu Genel Başkanı Tekin Yalçın, Ege Bölgesi Ağrılılar Birliği Genel Başkanı ve Federasyon Başkan Vekili M. Metin Yardımcı, Genel Sekreter Menduh Sevinç ve Kanaat Önderleriyle İlişkilerden Sorumlu Birim Başkanı Dilaver Yenigün, katıldı.

Zİyarette konuşan Ege Bölgesi Ağrı Dernekleri Federasyonu Genel Başkanı Tekin Yalçın, amaçlarının hangi kademede ve hangi kurumda olursa olsun hemşehrilerine ulaşmak ve desteklemek olduğunu ifade ederek, hemşehrileri AK Parti Bornova Gençlik Kolları Başkanı Ferhat Kaya ile Gençlik Kolları Yöneticisi Tayyip Türtük'e başarılar diledi.

Ziyaretçiler ayrıca AK Parti Bornova İlçe Başkanı Cevdet Çayır ve AK Parti Bornova Belediye Meclis Üyesi Cesim Çelik'le de biraraya gelerek, Federasyonun çalışmaları hakkında bilgiler verdi.


Etiketler: AĞRILILAR'DAN AK PARTİ BORNOVA'YA ZİYARET

Diğer SİYASET haberleri
Yorum Ekleyin
Üye Yorum
Gönder

Hava Durumu
http://www.egeagrihaber.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..
haberyazilimi.com - Copyright