AĞRILILAR'DAN BORNOVA BELEDİYE BAŞKANI İDUĞ'A ZİYARET | Ege Bölgesi Merkezli Ağrılılarla ilgili haberler,Egedeki Ağrılılar - Ege Ağrı Haber Mustafa Metin Yardımcı
Ana Sayfa
Ana Sayfa >> AĞRILILAR'DAN BORNOVA BELEDİYE BAŞKANI İDUĞ'A ZİYARET02.10.2019 00:00

AĞRILILAR'DAN BORNOVA BELEDİYE BAŞKANI İDUĞ'A ZİYARET

AĞRILILAR'DAN BORNOVA BELEDİYE BAŞKANI İDUĞ'A ZİYARET


Ege Bölgesi Ağrı Dernekleri Federasyonu Yöneticileri, Bornova Belediye Başkanı Mustafa İduğ’u ziyaret etti.


Bu haber 469 kez okundu.

Ziyarete Federasyon Yöneticileriyle birlikte; kendileri de Ağrılı olan Bornova Belediye Meclis Üyesi Çeto Çamlıbel, CHP Bornova İlçe Başkan Yardımcısı Ali İhsan Bayar ve CHP’nin İzmir’deki tanınmış isimleri arasında bulunan Mustafa Kapucu da katıldı.

Genel Başkan Tekin Yalçın ve Başkan Vekili Mustafa Metin Yardımcı’dan sonra tek tek söz alarak kendilerini tanıtan Ege Bölgesi Ağrı Dernekleri Federasyonu Birim Başkanları; Cengiz Mancuk, Ahmet Afşar, Celal İnci, Hasan Bakır, Dilaver Yenigün, Zeki Birlik, Zafer Çalış, Selami Kaya, Murat Birgül, Menduh Sevinç, İshak Çelik ve Ali Avcı, kendilerini tanıtarak projeleriyle hedeflerinden bahsetti.


Ege Bölgesi Ağrı Dernekleri Federasyonu Genel Başkanı Tekin Yalçın, bölgedeki çalışmalarını anlatarak Ağrılılar’ın çalışmaları hakkında bilgiler verdi. Kendilerinin hazırlamış oldukları Egeli Ağrı Dağı Gazetesi ile 1000 Ağrılı’nın yer alacağı İş Rehberi’ni anlatan Yalçın, yerel yönetimlerle sivil toplum kuruluşlarının ortak projeler üretebileceklerini bu anlamda Bornova Belediyesi ile de ortak projelere imza atabileceklerini anlattı.


 

Daha sonra konuşan ev sahibi Bornova Belediye Başkanı Mustafa İduğ ise, kendisinin de sivil toplum dünyasından geldiğini ifade ederek, gönüllülük esasına göre çalışan bu kuruluşların çalışmalarının önemine işaret etti. Belediye olarak imkanları ölçüsünde STK’ları desteklediklerini kaydeden ve bu duruşlarını Ege Bölgesi Ağrı Dernekleri Federasyonu için de sürdüreceklerini belirten Başkan İduğ, Ağrılılar’a ziyaretleri için teşekkür etti.Etiketler: AĞRILILAR'DAN BORNOVA BELEDİYE BAŞKANI İDUĞ'A ZİYARET

Diğer SİYASET haberleri
Yorum Ekleyin
Üye Yorum
Gönder

Hava Durumu
http://www.egeagrihaber.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..
haberyazilimi.com - Copyright