AK PARTİ BUCA'DA TACETTİN SICAK İDDİASI | Ege Bölgesi Merkezli Ağrılılarla ilgili haberler,Egedeki Ağrılılar - Ege Ağrı Haber Mustafa Metin Yardımcı
Ana Sayfa
Ana Sayfa >> AK PARTİ BUCA'DA TACETTİN SICAK İDDİASI12.02.2020 00:00

AK PARTİ BUCA'DA TACETTİN SICAK İDDİASI

AK PARTİ BUCA'DA TACETTİN SICAK İDDİASI


AK Parti İzmir'de ilçe kongrelerine hazırlanırken Mart ayı içerisinde kongrelerin tamamlanması bekleniyor. Nisan ayında da İzmir İl Kongresi'nin tamamlanacağı öngörülüyor.


Bu haber 263 kez okundu.

AK Parti İzmir’de ilçe teşkilatlarında büyük oranda değişikliğe giderken Buca’da İlçe Başkanlığı için, mevcut İlçe Başkan Yardımcısı Tacettin Sıcak’ın öne çıkan isimler arasında olduğu konuşuluyor.

Konu ile ilgili olarak görüşlerine başvurduğumuz Tacettin Sıcak, kuruluşundan bu yana AK Parti’nin bir neferi olarak hizmet ettiğini belirterek “İsmimizin konuşuluyor olması bizim için onurdur.  İl Başkanımız Sayın Kerem Ali Sürekli ve partimizin Genel Merkezi en doğru kararı verecektir. Ben, görev adamıyım, hiçbir görevden kaçmam. Takdir parti büyüklerimizindir. Ben makam peşinde değilim, her görevi yapmaya da hazırım.” dedi.

TACETTİN SICAK KİMDİR?

Tacettin Sıcak, özellikle 31 Mart 2019'da yapılan yerel seçimde Buca'da yapmış olduğu çalışmalar ve açtığı seçim bürolarıyla dikkat çekti.
Buca Belediye Başkan Adayı Mustafa Arslan'ın ekibinde de yer alan Tacettin Sıcak, Arslan'a açtığı merkez seçim bürosu ve çeşitli semtlerde açtığı birçok seçim bürosuyla adından söz ettirdi.
Partinin Buca'daki mahalle başkanlıklarının yeniden yapılandırılmasında büyük rol oynayan Tacettin Sıcak,  Kadın Kolları ve Gençlik Teşkilatının 'ağabey' olarak gördüğü isimler arasında yer alıyor.
Tacettin Sıcak, 2006 yılında da Ak Parti İzmir Milletvekili Aday Adayı olarak da görev yapmış, partinin Buca'daki son İlçe Başkanı Ali Boyla'nın yardımcılığını da yürütmüştü.Etiketler: AK PARTİ BUCA'DA TACETTİN SICAK İDDİASI

Diğer SİYASET haberleri
Yorum Ekleyin
Üye Yorum
Gönder

Hava Durumu
http://www.egeagrihaber.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..
haberyazilimi.com - Copyright