AK Partili Maç Ağrılılar Federasyonu'nu ziyaret etti | Ege Bölgesi Merkezli Ağrılılarla ilgili haberler,Egedeki Ağrılılar - Ege Ağrı Haber Mustafa Metin Yardımcı
Ana Sayfa
Ana Sayfa >> AK Partili Maç Ağrılılar Federasyonu'nu ziyaret etti09.02.2019 00:00

AK Partili Maç Ağrılılar Federasyonu'nu ziyaret etti

AK Partili Maç Ağrılılar Federasyonu'nu ziyaret etti


Tüm Türkiye’de olduğu gibi İzmir’de de yerel seçim çalışmaları hızlanırken, siyasi partilerin sivil toplum kuruluşlarına yönelikrnziyaretleri de hız kazandı.


Bu haber 247 kez okundu.


Tüm Türkiye’de olduğu gibi İzmir’de de yerel seçim çalışmaları hızlanırken, siyasi partilerin sivil toplum kuruluşlarına yönelik ziyaretleri de hız kazandı.

Bu çerçeve, Ege Bölgesi Ağrı Dernekleri Federasyonu’nu ziyaret eden AK Parti Karşıyaka Belediye Başkan Adayı Ayda Maç, hedefleri ve projeleri hakkında bilgiler verdi.

Federasyon Başkanı Tekin Yalçın ve Yönetim Kurulu Üyeleri tarafından karşılanan Aday Maç, seçildiği takdirde, STK’lara yönelik önemli destekleri olacağını anlattı.

Ege Bölgesi Ağrı Dernekleri Federasyonu Genel Başkanı Tekin Yalçın da ziyaret için AK Parti Adayına ve beraberindekilere teşekkür ederek,  huzurlu ve sakin bir seçim yaşanmasını temenni ettiklerini belirtti.


Etiketler: ak parti karşıyaka -ayda maç -mustafa metin yardımcı

Diğer SİYASET haberleri
Yorum Ekleyin
Üye Yorum
Gönder

Hava Durumu
http://www.egeagrihaber.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..
haberyazilimi.com - Copyright