AKDAĞ JANT&LASTİK 1 GÜNLÜK SERVİS GELİRİNİ DEPREMZEDELERE BAĞIŞLADI | Ege Bölgesi Merkezli Ağrılılarla ilgili haberler,Egedeki Ağrılılar - Ege Ağrı Haber Mustafa Metin Yardımcı
Ana Sayfa
Ana Sayfa >> AKDAĞ JANT&LASTİK 1 GÜNLÜK SERVİS GELİRİNİ DEPREMZEDELERE BAĞIŞLADI07.02.2020 00:00

AKDAĞ JANT&LASTİK 1 GÜNLÜK SERVİS GELİRİNİ DEPREMZEDELERE BAĞIŞLADI

AKDAĞ JANT&LASTİK 1 GÜNLÜK SERVİS GELİRİNİ DEPREMZEDELERE BAĞIŞLADI


Jant ve lastik sektöründe faaliyet gösteren Akdağ Otomotiv başlattığı kampanyayla bir günlük servis gelirini Elazığ ve Malatya'daki depremzedelere bağışladı.


Bu haber 404 kez okundu.


Türkiye, Elazığ ve Malatya’yı sarsan depremin yaralarını sarmaya devam ediyor. İzmir’de sektörünün önde gelen kuruluşları arasında bulunan Akdağ Jant & Lastik,  bütün şubelerinin 1 günlük servis gelirini depremzedelere bağışladı.

Akdağ Jant & Lastik Firması, 1 günlük servis gelirini Elazığ ve Malatya’daki deprem felaketinden etkilenen depremzedelere bağışladı.

İzmir Valisi Erol Ayyıldız’la görüşen Firma Yetkilileri, tüm şubelerinin 1 günlük servis gelirini AFAD’ın hesabına yatırdı. Konuyla ilgili olarak konuşan firma yetkilileri, "3 Şubat 2020 Pazartesi günü tüm şubelerimizin servis gelirini AFAD'a  bağışlayarak bir nebze de olsa yardımcı olmaya .çalıştık.bizlere destek olarak moral veren  İzmir Valisi Sayın Erol Ayyıldız'a ve tüm duyarlı müşterilerimize teşekkür ederiz." dedi.

Firma Yetkilisi Ali Üstündağ, beraberindeki Şirket Müdürü Soner Özdaş ve geçtiğimiz dönem Karabağlar Belediye Meclis Üyesi Mehmet Şirin Aydemir'le birlikte İzmir Valisi Erol Ayyıldız'la görüştü. Vali Ayyıldız'a kampanyaları hakkında bilgi verdi. İzmir Valisi Erol Ayyıldız da Akdağ Jant & Lastik Firmasına duyarlılıkları için teşekkür etti.


Etiketler: AKDAĞ JANT&LASTİK 1 GÜNLÜK SERVİS GELİRİNİ DEPREMZEDELERE BAĞIŞLADI

Diğer SİYASET haberleri
Yorum Ekleyin
Üye Yorum
Gönder

Hava Durumu
http://www.egeagrihaber.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..
haberyazilimi.com - Copyright