Asansör sektöründe Herrmann's Asansör kalitesi | Ege Bölgesi Merkezli Ağrılılarla ilgili haberler,Egedeki Ağrılılar - Ege Ağrı Haber Mustafa Metin Yardımcı
Ana Sayfa
Ana Sayfa >> Asansör sektöründe Herrmann's Asansör kalitesi03.01.2020 10:07

Asansör sektöründe Herrmann's Asansör kalitesi

Asansör sektöründe Herrmann's Asansör kalitesi


Sektörün önemli markaları arasında bulunan Herrmann’s Asansör, kaliteli malzeme ve dünya standartlarındaki işçiliğiyle gereksinimleri karşılıyor.


Bu haber 902 kez okundu.

Firma; Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı'nın ilgili yönetmelikleri ve uluslararası güvenlik mevzuatlarına uygun olarak tasarım, imalat, montaj ve bakım hizmetlerini kesintisiz sürdürüyor.

Herrmann’s Asansör Kurucuları arasında bulunan Tekin Yalçın, amaçlarının müşteri beklentilerini karşılamak olduğunu söyleyerek, “Müşterilerimizin özel taleplerine uyumlu olarak müşteri memnuniyetini sürdürmek, satın alanların mutluluğunu sağlamak ve pazar payını arttırmak en önemli hedeflerimiz arasında bulunuyor. Yüksek ürün kalitesi, güvenli imalat ve etkin servis hizmeti ile müşteri memnuniyetinde sürekliliği sağlamak, bu hedefini de tüketicisine sunduğu kaliteli asansör sistemlerini yetkin personelinden oluşan insan kaynaklarına dayalı organizasyon yapısı, teknik destek, uygun fiyatlar ve yaygın servis ağı ile kanıtlamaktadır.” şeklinde konuştu.

Herrmann’s Asansör; villa asansörü, panaromik asansörler, insan asansörü, hareketli platformlar, yük asansörleri, monsarj asansörleri ve hidrolik asansörler üretiyor.Etiketler: Asansör sektöründe Herrmann's Asansör kalitesi

Diğer SİYASET haberleri
Yorum Ekleyin
Üye Yorum
Gönder

Hava Durumu
http://www.egeagrihaber.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..
haberyazilimi.com - Copyright