Attaroğlu İlkokulu’ndan yenilikçi uygulamalar | Ege Bölgesi Merkezli Ağrılılarla ilgili haberler,Egedeki Ağrılılar - Ege Ağrı Haber Mustafa Metin Yardımcı
Ana Sayfa
Ana Sayfa >> Attaroğlu İlkokulu’ndan yenilikçi uygulamalar12.02.2019 20:44

Attaroğlu İlkokulu’ndan yenilikçi uygulamalar

Attaroğlu İlkokulu’ndan yenilikçi uygulamalar


İzmir Bayraklı Attaroğlu İlkokulu yenilikçi ve öğrenci merkezli uygulamalarına bu sene 3 yeni etwinning projesi ile devam ediyor.


Bu haber 571 kez okundu.

Etwinning, “Avrupa’daki 31 ülkenin okulları için oluşturulmuş, öğretmen ve öğrencilerin bilgiyle iletişim teknolojilerini (ICT) kullanarak herhangi bir konuda projeler üretip,  ortaklıklar kurmasını ve işbirliği yapmasını sağlayan bir platform” olarak tanımlanıyor.

Attaroğlu İlkokulu 2018 yılında  İngilizce Öğretmenleri Görkem Doğan Koordinatörlüğünde ve 4.sınıf öğrencileri Polonya'dan arkadaşları ile yürüttükleri  Keep Calm and Speak English projesiyle okullarına 1 ulusal 1 de Avrupa kalite etiketi kazandırdı.

Attaroğlu  öğrencileri bu yıl da Fransa, İspanya, Arnavutluk, İtalya, Ukranya, Azerbaycan ve Gürcistan'dan okullarla yürüttükleri 3 etwinning projesi ile okullarına daha fazla kalite etiketi kazandırmayı hedefliyor ve  etwinning okul olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.


Etiketler: Attaroğlu İlkokulu’ndan yenilikçi uygulamalar

Diğer SİYASET haberleri
Yorum Ekleyin
Üye Yorum
Gönder

Hava Durumu
http://www.egeagrihaber.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..
haberyazilimi.com - Copyright