Avcılar İnşaat A.Ş. Tepecik Yenidoğan Kliniği'ni yeniledi | Ege Bölgesi Merkezli Ağrılılarla ilgili haberler,Egedeki Ağrılılar - Ege Ağrı Haber Mustafa Metin Yardımcı
Ana Sayfa
Ana Sayfa >> Avcılar İnşaat A.Ş. Tepecik Yenidoğan Kliniği'ni yeniledi26.12.2019 00:00

Avcılar İnşaat A.Ş. Tepecik Yenidoğan Kliniği'ni yeniledi

Avcılar İnşaat A.Ş. Tepecik Yenidoğan Kliniği'ni yeniledi


Çalışmalar 1.3 milyon TL'ye tamamlandı.


Bu haber 1383 kez okundu.Bir süre önce, Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yenidoğan Servisindeki yoğun bakım ünitesinde çıkan yangın ciddi bir hasara neden olmuştu.

Toplumsal duyarlılık örneği gösteren Avcılar İnşaat A.Ş. hastanenin yenidoğan ünitesini, komple yeniledi. Çalışmalar, 1.3 milyon TL’ye maloldu. Kliniğin açılış kurdelası kesiirken Avcılar İnşaat A.Ş. Onursal Başkanı Hikmet Avcı’ya teşekkür belgesi ve plaket verildi. Hikmet Avcı, törene eşi Naime Hanım’la birlikte katıldı.

Sağlık Bilimleri Üniversitesi Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yenidoğan Kliniği'nde gerçekleştirilen törene eşi Naime Hanım'la birlikte katılan Avcılar İnşaat A.Ş. Onursal Yönetim Kurulu Başkanı Hikmet Avcı, "Burada dünyaya gözlerini açan ve tedavi gören bebekleri görünce mutluluğumuz bir kat daha artıyor" dedi.

Klinikteki törene hayırsever Hikmet Avcı ve Eşi Naime Avcı, Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Mustafa Emiroğlu, İl Sağlık Müdürü Op.Dr. Mehmet Burak Öztop, Ak Parti İzmir İl Yöneticileri ve Ak Parti Konak İlçe Başkanı Sait Baştaş katıldı.

Törende konuşan İl Sağlık Müdürü Öztop ve Başhekim Emiroğlu, hayırsever Avcılar İnşaat A.Ş. Onursal Yönetim Kurulu Başkanı Hikmet Avcı'ya teşekkür ederek, hastaneyle ilgili teknik bilgiler verdiler.

Etiketler: Avcılar İnşaat A.Ş. Tepecik Yenidoğan Kliniği'ni yeniledi

Diğer SİYASET haberleri
Yorum Ekleyin
Üye Yorum
Gönder

Hava Durumu
http://www.egeagrihaber.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..
haberyazilimi.com - Copyright