Başaran, Bakır ve Koç'tan Ağrılılar Federasyonuna ziyaret | Ege Bölgesi Merkezli Ağrılılarla ilgili haberler,Egedeki Ağrılılar - Ege Ağrı Haber Mustafa Metin Yardımcı
Ana Sayfa
Ana Sayfa >> Başaran, Bakır ve Koç'tan Ağrılılar Federasyonuna ziyaret14.03.2019 19:53

Başaran, Bakır ve Koç'tan Ağrılılar Federasyonuna ziyaret

Başaran, Bakır ve Koç'tan Ağrılılar Federasyonuna ziyaret


Gelir Uzmanı İbrahim Başaran, Türk Büro Sen İzmir İl Başkan Yardımcısı Alpaslan Koç ve Türk Eğitim Sen 2 No'lu Şube Başkan Yardımcısı Kemal Bakır, Ege Bölgesi Ağrı Dernekleri Federayonu Genel Merkezini ziyaret etti.


Bu haber 399 kez okundu.


Toplumsal tüm katmanlardaki hemşehrileriyle iletişimini artıran Ege Bölgesi Ağrı Dernekleri Federasyonu; Gelir Uzmanı İbrahim Başaran,Türk Büro Sen İzmir İl Başkan Yardımcısı Alpaslan Koç ve Türk Eğitim Sen 2 No’lu Şube Başkan Yardımcısı Kemal Bakır’ı konuk etti. 

Federasyon Genel Başkanı Tekin Yalçın ve Genel Sekreter Menduh Sevinç tarafından karşılanan konuklara, çalışmalar ve projeler hakkında bilgiler verildi.

Kendileri de Ağrılı olan Koç, Başaran ve Bakır; Ege Bölgesi Ağrılılar Federasyonu'nun çalışmalarının ve aktivitelerinin kendilerini memnun ettiğini söyleyerek, ellerinden gelen desteği vereceklerini ifade etti.

Etiketler: ege ağrı federasyonu - tekin yalçın - metin yardımcı

Diğer SİYASET haberleri
Yorum Ekleyin
Üye Yorum
Gönder

Hava Durumu
http://www.egeagrihaber.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..
haberyazilimi.com - Copyright