CENGİZ MANCUK SOYER, İMAMOĞLU VE AKSOY İLE BİRLİKTE AÇILIŞA KATILDI | Ege Bölgesi Merkezli Ağrılılarla ilgili haberler,Egedeki Ağrılılar - Ege Ağrı Haber Mustafa Metin Yardımcı
Ana Sayfa
Ana Sayfa >> CENGİZ MANCUK SOYER, İMAMOĞLU VE AKSOY İLE BİRLİKTE AÇILIŞA KATILDI06.09.2019 21:30

CENGİZ MANCUK SOYER, İMAMOĞLU VE AKSOY İLE BİRLİKTE AÇILIŞA KATILDI

CENGİZ MANCUK SOYER, İMAMOĞLU VE AKSOY İLE BİRLİKTE AÇILIŞA KATILDI


88. Uluslararası İzmir Fuarı'nın resmi açılışı gerçekleştirildi.


Bu haber 369 kez okundu.İzmir'in 88 yıllık geleneği, İzmir Enternasyonal Fuarı kapılarını 88. kez bugün açtı. Fuar açılışına CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer ile birlikte İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu Menemen Belediye Başkanı Serdar Aksoy da katıldı.

Ege Bölgesi Ağrı Dernekleri Federasyonu Yerel Yönetimlerden Sorumlu Birim Başkanı Cengiz Mancuk da açılışa iştirak etti. Mancuk, Menemen ve İzmir Belediyelerinin iyi bir sinerji yakaladıklarını, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun çalışmalarının da kendilerine moral verdiğini, bu anlamda ellerinden gelen desteği vereceklerini ifade etti.

Her yıl olduğu gibi bu yıl da çeşitli etkinliklerin, birbirinden farklı ülke, firma ve sektörlerin boy gösterecekleri stantların yer alacağı İzmir Fuarı için stantların sergilendiği holler, Fuar’a özel "sokaklar" ve başta Çim Konserleri Sahnesi olmak üzere etkinlik alanları yeniden düzenlendi.

“Fuardayız” sloganıyla 88. kez kapılarını açan İzmir Enternasyonal Fuarı’nda Çin Halk Cumhuriyeti’nin “partner ülke”, Hindistan’ın ise Odak Ülkesi olduğu fuarın Onur Konuğu illeri  Kahramanmaraş ve İstanbul olarak belirlendi.


Etiketler: CENGİZ MANCUK SOYER - İMAMOĞLU VE AKSOY İLE BİRLİKTE AÇILIŞA KATILDI

Diğer SİYASET haberleri
Yorum Ekleyin
Üye Yorum
Gönder

Hava Durumu
http://www.egeagrihaber.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..
haberyazilimi.com - Copyright