CHP'nin kazandığı Menemen'de gizli kahraman | Ege Bölgesi Merkezli Ağrılılarla ilgili haberler,Egedeki Ağrılılar - Ege Ağrı Haber Mustafa Metin Yardımcı
Ana Sayfa
Ana Sayfa >> CHP'nin kazandığı Menemen'de gizli kahraman04.04.2019 11:14

CHP'nin kazandığı Menemen'de gizli kahraman

CHP'nin kazandığı Menemen'de gizli kahraman


Yerel seçimde Menemen'de ipi göğüsleyerek zafere ulaşan CHP'nin Adayı Serdar Aksoy, seçim dönemindeki çalışmalarıyla da dikkat çekti.


Bu haber 786 kez okundu.


Yerel seçimde Menemen'de ipi göğüsleyerek zafere ulaşan CHP'nin Adayı Serdar Aksoy, seçim dönemindeki çalışmalarıyla da dikkat çekti.

Menemen'de zafere ulaşan CHP'li Serdar Aksoy'un en büyük destekçilerinden birisi de işadamı Cengiz Mancuk. Mancuk, gece-gündüz demeden, olağanüstü bir tempoyla Aksoy'un kazanması için insan üstü bir çaba sergiledi. Gerek Aksoy ile birlikte, gerekse kendi çalışmalarında Aksoy'un alacağı oyun artırılması için uğraşan Cengiz Mancuk, Menemen'deki seçimin 'gizli kahramanı' olarak değerlendiriliyor. 

Menemenliler ’Serdar Aksoy’ dedi 

CHP Menemen Belediye Başkan Adayı ve Millet İttifakı'nın adayı Serdar Aksoy, 31 Mart yerel seçimlerinde resmi olmayan sonuçlara göre aldığı 55 bin 37 oy ile yeni belediye başkanı oldu.

CHP Menemen Belediye Başkan Adayı ve Millet İttifakı'nın adayı Serdar Aksoy, 31 Mart yerel seçimlerinde resmi olmayan sonuçlara göre aldığı 55 bin 37 oy ile yeni belediye başkanı oldu. İlçe binasının önünde kendisine destek verenlere teşekkür eden Aksoy, "Menemen hizmet yeri olacak, Menemen de derman belediyeciliği devam edecek" dedi. Etiketler: cengiz mancuk menemen -serdar aksoy chp

Diğer SİYASET haberleri
Yorum Ekleyin
Üye Yorum
Gönder

Hava Durumu
http://www.egeagrihaber.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..
haberyazilimi.com - Copyright