Ege  Bölgesi Ağrılılar Federasyonu Gençlik Kolları kuracak | Ege Bölgesi Merkezli Ağrılılarla ilgili haberler,Egedeki Ağrılılar - Ege Ağrı Haber Mustafa Metin Yardımcı
Ana Sayfa
Ana Sayfa >> Ege Bölgesi Ağrılılar Federasyonu Gençlik Kolları kuracak06.08.2019 16:23

Ege Bölgesi Ağrılılar Federasyonu Gençlik Kolları kuracak

Ege  Bölgesi Ağrılılar Federasyonu Gençlik Kolları kuracak


Ege Bölgesi Ağrılılar Federasyonu Gençlik Kolları kuracak


Bu haber 449 kez okundu.

Çalışmalarıyla hemşehri örgütlenmeleri için örnek bir model oluşturan Ege Bölgesi Ağrı Dernekleri Federasyonu’nun Ağustos ayı olağan toplantısı Federasyon Genel Merkezinde gerçekleştirildi.

Ege Bölgesi Ağrı Dernekleri Federasyonu Genel Başkanı Tekin Yalçın’ın yönetiminde gerçekleştirilen toplantıda, Birim Başkanları tek tek söz alarak, geçtiğimiz ay boyunca yaptıkları çalışmalarla, projelerini anlattı.

Genel Başkan Yalçın, Birim Başkanlarına çalışmaları için teşekkür ederken, Ege Bölgesi Ağrı Dernekleri Federasyonu’nun bölge genelinde oluşturduğu sinerjinin kendilerini ziyadesiyle memnun ettiğini kaydetti. 

Toplantıda söz alan Genel Sekreter Menduh Sevinç  STK’lardaki gençlik yapılanmalarının önemine işaret ederek, Ege Bölgesi Ağrı Dernekleri Federasyonu bünyesinde, ‘gençlik kolları’ tesis edilmesini önerdi. Öneri, Genel Başkan ve Birim Başkanları tarafından kabul görürken, bu çalışmanın da startı verildi.

Ayrıca Siyasi İlişkiler Birim Başkanı Tacettin Sıcak’ın gündemle ilgili bir dizi ziyaretin de programlanması yapılırken, Kadın Siyasilerden Sorumlu Birim Başkanı Neşe Esirkış da, federasyon bünyesinde yayınlanacak gazete ile ilgili konuşarak, farklı bir stratejiyle hemşehrilerine ve kamuoyuna ulaşacaklarını ifade etti.

İLGİLİ HABER

AĞRILILAR BİRİM BAŞKANLARINI SEÇTİEtiketler: Ege Bölgesi Ağrılılar Federasyonu Gençlik Kolları kuracak

Diğer SİYASET haberleri
Yorum Ekleyin
Üye Yorum
Gönder

Hava Durumu
http://www.egeagrihaber.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..
haberyazilimi.com - Copyright