Ege Ağrılılar Birliği'nden Gaziantepliler'e ziyaret | Ege Bölgesi Merkezli Ağrılılarla ilgili haberler,Egedeki Ağrılılar - Ege Ağrı Haber Mustafa Metin Yardımcı
Ana Sayfa
Ana Sayfa >> Ege Ağrılılar Birliği'nden Gaziantepliler'e ziyaret02.05.2014 17:40

Ege Ağrılılar Birliği'nden Gaziantepliler'e ziyaret

Ege Ağrılılar Birliği'nden Gaziantepliler'e ziyaret


Ege Bölgesi Ağrılılar Birliği Genel Başkanı Mustafa Metin Yardımcı, beraberindeki yöneticilerle birlikte İzmir Gaziantepliler Derneği'ni ziyaret etti.


Bu haber 2828 kez okundu.


Ege Bölgesi Ağrılılar Birliği Genel Başkanı Mustafa Metin Yardımcı, beraberindeki Genel Başkan Vekilleri Metin Gültekin ve Sabahattin Elçi ve Onur Kurulu Üyesi Mehmet Güneş'le birlikte İzmir Gaziantepliler Derneği'ni ziyaret etti.
İzmir Gaziantepliler Derneği Başkanı Ulaş Polat tarafından karşılanan Ağrılılar, İzmir'de ve Ege Bölgesi'nde yaptıkları çalışmalar ve STK'lar arasındaki işbirliği olanakları konularındaki fikirlerini Gaziantepliler'le paylaştı.
Ziyarette konuşan Ege Bölgesi Ağrılılar Birliği Genel Başkanı Mustafa Metin Yardımcı, Ege Bölgesi'nin genelinde 300 bin, İzmir'de de 120 bin Ağrılı'nın yaşadığına ve çok sayıda dernekle temsil edildiklerine işaret ederek, "Bizler Ege Bölgesi Ağrılılar Birliği olarak, hemşehrilerimizle ve derneklerimizle sürekli iletişim içerisindeyiz. Ancak biz İzmir'de, Anadolu'nun diğer illerini temsil eden sivil toplum kuruluşlarıyla kurulacak olan diyaloğun da çok önemli olduğuna inanıyoruz. Bu çerçevede, İzmir'deki STK'larla işbirliği yaparak, iletişimimizin, dolayısıyla da yardımlaşma ve dayanışma olanağının artırılmasını amaçlıyoruz." dedi.
İzmir Gaziantepliler Derneği Başkanı Ulaş Polat ve Yardımcısı İbrahim Ahmet Atay da, Ege Bölgesi Ağrılılar Birliği'nin çalışmalarını takdirle karşıladıklarını, İzmir'de bulunan STK'ların iletişimlerinin artırılması konusundaki çabasını da destekleridklerini ifade etti.Etiketler: ege bölgesi ağrılılar birliği -mustafa metin yardımcı -izmir gaziantepliler derneği -ulaş polat

Diğer SİYASET haberleri
Yorum Ekleyin
Üye Yorum
Gönder

Hava Durumu
http://www.egeagrihaber.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..
haberyazilimi.com - Copyright