EGE DİYADİN DER'DEN ANLAMLI RAMAZAN YARDIMI | Ege Bölgesi Merkezli Ağrılılarla ilgili haberler,Egedeki Ağrılılar - Ege Ağrı Haber Mustafa Metin Yardımcı
Ana Sayfa
Ana Sayfa >> EGE DİYADİN DER'DEN ANLAMLI RAMAZAN YARDIMI12.05.2020 22:51

EGE DİYADİN DER'DEN ANLAMLI RAMAZAN YARDIMI

EGE DİYADİN DER'DEN ANLAMLI RAMAZAN YARDIMI


Ege Bölgesi Diyadin İlçesi ve Köyleri Derneği, Ramazan yardımında bulundu.


Bu haber 467 kez okundu.Sosyal çalışmalarıyla dikkat çeken Ege Bölgesi Diyadin İlçesi ve Köyleri Derneği, Ramazan ayının maneviyatına uygun gerçekleştirdiği yardım faaliyetiyle hemşehrilerine ulaştı.

Dernek üyeleri ve yöneticilerinin sunduğu katkıyla erzak kolisi hazırlayan Yöneticilerbu kolileri hemşehrilerine ulaştırmanın mutluluğunu yaşadı.

Ege Diyadin Der Başkanı Nusret Göneç, Başkan Yardımcıları Fehmi Çeçen, Şakir Kaya, Genel Sekreter Yardımcısı İsa Yardımcı, Sayman Eşref Kızılarslan ve Yöneticiler; Faik Kaya, İhsan Arabacı, Emin Altındağ, Cemal Taşdemir’le İlhan Çiftçi yardımlarla bizzat ilgilendi. 

Yardım faaliyetiyle ilgili olarak konuşan Ege Bölgesi Diyadin İlçesi ve Köyleri Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Nusret Göneç, "Koronavirüs salgınının yaşandığı bu günlerde, yardımlaşma ve dayanışmanın önemi bir kez daha ortaya çıkmıştır. Biz de Dernek olarak mübarek Ramazan ayında, yöneticilerimiz ve üyelerimizin yardımıyla erzak kolileri hazırlayarak ihtiyaç sahiplerine ulaştırdık. Bu anlamda katkı sağlayan herkese, Yönetim Kurulumuz adına çok teşekkür ediyoruz." diye konuştu.

Etiketler: EGE DİYADİN DER'DEN ANLAMLI RAMAZAN YARDIMI

Diğer SİYASET haberleri
Yorum Ekleyin
Üye Yorum
Gönder

Hava Durumu
http://www.egeagrihaber.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..
haberyazilimi.com - Copyright