EGE'DEKİ DİYADİNLİLER DAYANIŞMAYI ARTIRACAK | Ege Bölgesi Merkezli Ağrılılarla ilgili haberler,Egedeki Ağrılılar - Ege Ağrı Haber Mustafa Metin Yardımcı
Ana Sayfa
Ana Sayfa >> EGE'DEKİ DİYADİNLİLER DAYANIŞMAYI ARTIRACAK23.02.2020 22:43

EGE'DEKİ DİYADİNLİLER DAYANIŞMAYI ARTIRACAK

EGE'DEKİ DİYADİNLİLER DAYANIŞMAYI ARTIRACAK


Ege Bölgesi Diyadin İlçesi ve Köyleri Derneği hemşehrileri arasında dayanışmanın artırılması noktasında yaptığı çalışmaları hızlandıracak.


Bu haber 752 kez okundu.


Ege Diyadin Der Şubat ayı olağan toplantısı dernek merkezinde Başkan Nusret Göneç yönetiminde gerçekleştirildi. Toplantıda birlik ve beraberliğin artırılarak hemşehrilere faydalı projeler üretilmesi noktasında fikir biliğine varıldı.

Yaptığı çalışmalarla etkinliğini gün geçtikçe artıran ve dinamik yönetim kadrosuyla örnek bir model oluşturan Ege Bölgesi Diyadin İlçesi ve Köyleri Derneği bundan sonraki süreçte de özgün çalışmalarla hemşehrileriyle buluşmaya hazırlanıyor. 

Derneğin İzmir-Bornova'da bulunan merkez binasında gerçekleştirilen olağan toplantıda konuşan Yönetim Kurulu Başkanı Nusret Göneç, hemşehrilerinin güvenine layık olmak için ellerinden gelen gayreti gösterdiklerini söyleyerek, "Amacımız, bizden önce hizmet veren hemşehrilerimizden devraldığımız bayrağı daha da ileriye taşımaktır. Kalıcı bir eser oluşturulması amacıyla ben ve yönetim kurulunda görev bütün arkadaşlarımız özveriyle çalışıyor. İyi günde de kötü günde de hemşehrilerimizin yanında bulunmaya devam edeceğiz."dedi.

Etiketler: EGE'DEKİ DİYADİNLİLER DAYANIŞMAYI ARTIRACAK

Diğer SİYASET haberleri
Yorum Ekleyin
Üye Yorum
Gönder

Hava Durumu
http://www.egeagrihaber.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..
haberyazilimi.com - Copyright