FECRİ FİKRET ÇELİK’TEN AĞRILILAR FEDERASYONU’NA ZİYARET | Ege Bölgesi Merkezli Ağrılılarla ilgili haberler,Egedeki Ağrılılar - Ege Ağrı Haber Mustafa Metin Yardımcı
Ana Sayfa
Ana Sayfa >> FECRİ FİKRET ÇELİK’TEN AĞRILILAR FEDERASYONU’NA ZİYARET10.09.2019 11:27

FECRİ FİKRET ÇELİK’TEN AĞRILILAR FEDERASYONU’NA ZİYARET

FECRİ FİKRET ÇELİK’TEN AĞRILILAR FEDERASYONU’NA ZİYARET


Önceki dönem Buca Kaymakamı Fecri Fikret Çelik, beraberindeki E. İzmir Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Paşa Çelebi ile birlikte hemşehrilerini ziyaret etti.


Bu haber 711 kez okundu.

Buca Eski Kaymakamı Fecri Fikret Çelik, Ege Bölgesi Ağrı Dernekleri Federasyonu’nu ziyaret etti. Beraberindeki E. İzmir Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Paşa Çelebi ile birlikte, hemşehrileriyle buluşan Çelik, STK’ların önemine işaret ederek, “Her fırsatta hemşehrilerimle birlikte olmaya devam edeceğim. ” dedi.


İzmir-Buca’da görev yaptığı sürede, diğer görev yerlerinde olduğu gibi, kentin tüm sorunlarına, yasalar çerçevesinde müdahil olduğunu ve devleti en iyi şekilde temsil ettiğini ifade eden Çelik, “Devlet hizmetinde devamlılık esastır ve Devlete hizmet etmenin makamı yoktur. Hangi pozisyonda çalışıyor olursak olalım, en önemli hedefimiz hizmetimizi aksatmadan, en iyi şekilde yapmaktır.” dedi.


Önceki dönem İzmir Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Paşa Çelebi de birlik ve beraberliğin önemine işaret ederek, “Birlikten kuvvet doğar, önemli olan bunu unutmadan ve ihmal etmeden birlikte iyi işlere imza atabilmemizdir. Bu yolda oluşabilecek engelleri de yine birlik ve beraberliğimizle mutlaka aşarız.” diye konuştu.


Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Ege Bölgesi Ağrı Dernekleri Federasyonu Genel Başkanı Tekin Yalçın ise, kendileri için her hemşehrilerinin çok değerli olduğunu ifade ederek, her koşulda hemşehrileri olan Fecri Fikret Çelik’i destekleyeceklerini belirtti.


Ziyarette Ege Bölgesi Ağrı Dernekleri Federasyonu Birim Başkanları; Menduh Sevinç, Seyat Demir, Zafer Çalış, Celal İnci, Perihan Demir, Ahmet Afşar, Hasan Bakır, Celal Bayar, Saffet Işık ve Ali Avcı da hazır bulundu.Etiketler: FECRİ FİKRET ÇELİK’TEN AĞRILILAR FEDERASYONU’NA ZİYARET

Diğer SİYASET haberleri
Yorum Ekleyin
Üye Yorum
Gönder

Hava Durumu
http://www.egeagrihaber.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..
haberyazilimi.com - Copyright