FEDERASYON'DAN CENGİZ ÜSTÜNDAĞ'A ZİYARET | Ege Bölgesi Merkezli Ağrılılarla ilgili haberler,Egedeki Ağrılılar - Ege Ağrı Haber Mustafa Metin Yardımcı
Ana Sayfa
Ana Sayfa >> FEDERASYON'DAN CENGİZ ÜSTÜNDAĞ'A ZİYARET10.10.2019 10:05

FEDERASYON'DAN CENGİZ ÜSTÜNDAĞ'A ZİYARET

FEDERASYON'DAN CENGİZ ÜSTÜNDAĞ'A ZİYARET


Ege Bölgesi Ağrı Dernekleri Federasyonu Yöneticileri, hemşehri ve işyeri ziyaretlerini sürdürüyor.


Bu haber 787 kez okundu.


Hemşehrileriyle kurduğu iletişim köprüsünü güçlendiren Ege Bölgesi Ağrı Dernekleri Federasyonu, bu çerçevede hemşehri ve işyeri ziyaretlerini sürdürüyor.

Ege Bölgesi Ağrı Dernekleri Federasyonu Genel Başkanı Tekin Yalçın, Ege Bölgesi Ağrılılar Birliği Genel Başkanı ve Federasyon Başkan Vekili M. Metin Yardımcı, Genel Sekreter Menduh Sevinç ve Kanaat Önderleriyle İlişkilerden Sorumlu Birim Başkanı Dilaver Yenigün, Ağrı-Doğubayazıtlı hemşehrileri Cengiz Üstündağ'ı sahibi bulunduğu işyeri Akdağ Jant & Lastik İşletmesi'nde ziyaret etti.

Federasyon çalışmaları, projeleri ve hedeflerinden bahseden Federasyon Yöneticileri, amaçlarının mümkün olan en çok Ağrılı'ya ulaşmak olduğunu söyledi. Metropolde yaşamanın getirdiği zorlukları anlatarak, dayanışmayla, birlik ve beraberliğin önemine işaret eden yöneticiler, bundan sonraki süreçte de çalışmalarının ivmesini artırarak sürdüreceklerini ifade etti.

Ziyaretin kendisini sevindirdiğini ve her zaman hemşehrileriyle birlikte olmaktan memnuniyet duyduğunu anlatan Cengiz Üzstündağ da Ağrılılar için yapılacak çalışmalarla, kalıcı eserlere ellerinden geldiğince destek olacaklarını ifade etti.

Akdağ Jant & Lastik İşletmesi 677/38 Sk. No:36 6.Sanayi Sitesi Buca / İzmir adresinde hizmet veriyor.Etiketler: FEDERASYON'DAN CENGİZ ÜSTÜNDAĞ'A ZİYARET

Diğer SİYASET haberleri
Yorum Ekleyin
Üye Yorum
Gönder

Hava Durumu
http://www.egeagrihaber.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..
haberyazilimi.com - Copyright