FEDERASYON'DAN EGE DİYADİN DERNEĞİ'NE ZİYARET | Ege Bölgesi Merkezli Ağrılılarla ilgili haberler,Egedeki Ağrılılar - Ege Ağrı Haber Mustafa Metin Yardımcı
Ana Sayfa
Ana Sayfa >> FEDERASYON'DAN EGE DİYADİN DERNEĞİ'NE ZİYARET27.02.2020 02:43

FEDERASYON'DAN EGE DİYADİN DERNEĞİ'NE ZİYARET

FEDERASYON'DAN EGE DİYADİN DERNEĞİ'NE ZİYARET


İzmir'in en etkin hemşehri kuruluşlarını yöneten Ağrılılar, ilçe dernekleriyle birlikte işbirliği imkanlarını artıracak.


Bu haber 694 kez okundu.


Ege Bölgesi Ağrı Dernekleri Federasyonu Yöneticileri, Ege Bölgesi Diyadin İlçesi ve Köyleri Derneği'ni ziyaret etti. Ziyaret programına Balçova Ağrılılar Derneği Başkanı Mehmet Akkuş da katıldı. Derneğin Bornova'daki binasında gerçekleşen ziyarette, işbirliği imkanları konuşulurken birlik ve beraberliğin önemine dikkat çekildi.

Ege Bölgesi Ağrı Dernekleri Federasyonu Genel Başkanı Tekin Yalçın ve Birim Başkanlarının katıldığı ziyaret programı çerçevesinde konuklar, Ege Bölgesi Diyadin İlçesi ve Köyleri Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Nusret Göneç, Başkan Yardımcıları Fehmi Çeçen, Şakir Kaya ve Yönetim Kurulu Üyeleri tarafından karşılandı.

Programda konuşan Ege Bölgesi Ağrı Dernekleri Federasyonu Genel Başkanı Tekin Yalçın, Ağrılılar'ın İzmir'de ve Ege Bölgesi'nin genelinde olumlu bir ivme yakaladığına işaret ederek, ilçe dernekleriyle birlikte yükseliş trendinin devam edeceğini söyledi.Hemşehrilerinin her alanda en iyi pozisyona ulaşması için derneklere ve hemşehrilerine destek vermeye devam edeceklerini ifade eden Yalçın, bundan sonraki dönemde de ortaklaşa gerçekleştirecekleri projeler vasıtasıyla kamuoyuna ulaşacaklarını ifade etti.

Daha sonra konuşan Ege Bölgesi Diyadin İlçesi ve Köyleri Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Nusret Göneç de ziyaretten memnuniyet duyduklarını söyleyerek, öncelikli hedeflerinin derneklerine bir mülkiyet edindirmek olduğunu söyledi. Bu anlamda herkesin desteğini beklediklerini vurgulayan Başkan Göneç, birlik ve beraberlikle bunu başaracaklarını kaydetti.

Ziyaret kapsamında, kısa bir süre önce seçilen Ege Diyadin Der Yönetim Kurulu'na, Başkan Nusret Göneç nezdinde, başarı belgesi takdim edildi.


Etiketler: FEDERASYON'DAN EGE DİYADİN DERNEĞİ'NE ZİYARET

Diğer SİYASET haberleri
Yorum Ekleyin
Üye Yorum
Gönder

Hava Durumu
http://www.egeagrihaber.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..
haberyazilimi.com - Copyright