HEMŞEHRİLERİNDEN İZBETON GENEL MÜDÜRÜ KAYA'YA ZİYARET | Ege Bölgesi Merkezli Ağrılılarla ilgili haberler,Egedeki Ağrılılar - Ege Ağrı Haber Mustafa Metin Yardımcı
Ana Sayfa
Ana Sayfa >> HEMŞEHRİLERİNDEN İZBETON GENEL MÜDÜRÜ KAYA'YA ZİYARET31.07.2019 00:00

HEMŞEHRİLERİNDEN İZBETON GENEL MÜDÜRÜ KAYA'YA ZİYARET

HEMŞEHRİLERİNDEN İZBETON GENEL MÜDÜRÜ KAYA'YA ZİYARET


Ege Bölgesi Ağrı Dernekleri Federasyonu Yöneticileri, bir süre önce İzmir Büyükşehir Belediyesi İZBETON A.Ş. Genel Müdürü olarak atanan hemşehrileri Heval Savaş Kaya’yı ziyaret etti.


Bu haber 912 kez okundu.

Ziyarete Ege Bölgesi Ağrı Dernekleri Federasyonu Genel Başkanı Tekin Yalçın ve Birim Başkanlarıyla, Ege Bölgesi Ağrılılar Birliği Genel Başkanı Mustafa Metin Yardımcı katıldı. Hemşehrilerinin böylesine önemli bir sorumluluğu üstlenmesinin kendilerini memnun ettiğini ifade eden Ege Bölgesi Ağrı Dernekleri Federasyonu Genel Başkanı Tekin Yalçın, “Bölgemizdeki 30 derneğimiz ve hemşehrilerimiz adına Sayın Genel Müdür Kaya’ya görevinde başarılar diliyoruz. Kendisinin İzmir’e önemli hizmetler yapacağından kuşkumuz yok.” dedi.

STK’LARA YABANCI DEĞİLİM

Daha sonra konuşan İZBETON A.Ş. Genel Müdürü Heval Savaş Kaya da, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, kurumun çalışmaları hakkında bilgiler verdi. Kendisinin de STK’lara yabancı olmadığını kaydeden Genel Müdür Heval Savaş Kaya, “İki dönem İzmir Ağrılılar Derneği’ni yönettim. Ayrıca Anadolu Birliği’nin yönetiminde de bulundum. Bu işlerin gönül işi olduğunu ve ne kadar zor bir iş yaptığınızı çok iyi biliyorum. Bundan sonraki dönemde de sizlerle birlikte olmaya devam edeceğim.” diye konuştu.


Etiketler: HEMŞEHRİLERİNDEN İZBETON GENEL MÜDÜRÜ KAYA'YA ZİYARET

Diğer SİYASET haberleri
Yorum Ekleyin
Üye Yorum
Gönder

Hava Durumu
http://www.egeagrihaber.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..
haberyazilimi.com - Copyright