İzmir Tutaklılar Derneği Kemalpaşa'da toplandı | Ege Bölgesi Merkezli Ağrılılarla ilgili haberler,Egedeki Ağrılılar - Ege Ağrı Haber Mustafa Metin Yardımcı
Ana Sayfa
Ana Sayfa >> İzmir Tutaklılar Derneği Kemalpaşa'da toplandı03.02.2020 00:04

İzmir Tutaklılar Derneği Kemalpaşa'da toplandı

İzmir Tutaklılar Derneği Kemalpaşa'da toplandı


İzmir Tutaklılar Derneği, aylık yönetim kurulu toplantısını Kemalpaşa'da gerçekleştirdi.


Bu haber 354 kez okundu.


İzmir Tutaklılar Derneği Yöneticileri, İzmir-Kemalpaşa’da  ikamet eden Tutaklılar’dan; Şadan Uzun, Enver Yolcu, Atilla Aktaş, Aytekin Özkılıç ve Burhan Şahin’in  ev sahipliğinde biraraya geldi. İzmir Tutaklılar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Cengiz, emeği geçenlere teşekkür etti.

Hemşehrilerinin İzmir'in farklı ilçelerinde ikamet ettiğini hatırlatan Başkan Cengiz, "Bu nedenle, zaman zaman toplantılarımızı farklı ilçelerde gerçekleştirerek hem hasret gideriyoruz, hem de istişare imkanı buluyoruz. Kemalpaşa'da bizleri en iyi şekilde ağırlayan tüm hemşehrilerime teşekkür ediyorum." dedi.

Özellikle gençlerin ilgisinin kendilerini çok sevindirdiğini vurgulayan Başkan Abdullah Cengiz'den sonra söz alan Şadan Uzun da birlik ve beraberliğin önemine işaret ederek, Dernek Yönetiminin kendilerini ziyaretinden memnuniyet duyduklarını söyledi.

Toplantı ve yemekten sonra Emekli İmam Turan Aydın tarafından yemek ve birlik-beraberlik duası edildi.
Etiketler: İzmir Tutaklılar Derneği Kemalpaşa'da toplandı

Diğer SİYASET haberleri
Yorum Ekleyin
Üye Yorum
Gönder

Hava Durumu
http://www.egeagrihaber.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..
haberyazilimi.com - Copyright