İzmir'de araç kiralamada profesyonel kuruluş | Ege Bölgesi Merkezli Ağrılılarla ilgili haberler,Egedeki Ağrılılar - Ege Ağrı Haber Mustafa Metin Yardımcı
Ana Sayfa
Ana Sayfa >> İzmir'de araç kiralamada profesyonel kuruluş26.08.2019 21:25

İzmir'de araç kiralamada profesyonel kuruluş

İzmir'de araç kiralamada profesyonel kuruluş


Araç kiralama sektöründe hizmet veren Rüzgar Rent A Car, profesyonel bakış açısıyla dikkat çekiyor.


Bu haber 425 kez okundu.İzmir'in Yeşilyurt semtindeki merkez ofisinde hizmet veren Rüzgar Rent A Car; günlük, haftalık, aylık ve daha uzun dönemli araç kiralama konusunda müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılıyor.

Firma Sahibi Dinçer Ekinci, “Bizler her zaman kendimizi, ödenen paranın karşılığını en iyi şekilde vermeye adamış bulunmaktayız. Şimdi de herşeyin kontrolünüz altında olmasını sağlamak ve bütçenizden tasarruf etmenize yardımcı olmak amacıyla tasarlanmış, her şey dahil ücretlerimiz, ön ödeme seçeneklerimiz ve çeşitli ödeme yöntemlerimizle hizmetinizdeyiz. Kiraladığınız araçla ilgili herhangi bir endişe duymamanız için tüm araçlarımız, her bir kiralama öncesinde güvenlik açısından kontrol edilmekte ve temizlenmektedir. Ve filomuzu sürekli olarak yenilediğimizden düşük fiyatlara en son model araçları kullanıyor olacaksınız.” dedi.

İzmir'de oto kiralama işleminin yapılabileceği birçok firma bulunduğunu hatırlatan Dinçer Ekinci, “Rüzgar Rent a Car farklı araç seçenekleri ile her bütçe için İzmir’de uygun fiyatlı araba kiralama işleminin yapılabileceği bir firmadır.” diye konuştu.

Ekinci, Rüzgar Rent A Car olarak müşteri memnuniyetini ve devamlılığını çok önemsediklerini ve bu sebeple daima ucuz araç kiralama fiyatlarını müşterilerine sunduklarını kaydetti.

Rüzgar Rent A Car firmasına şu iletişim kanallarından ulaşmak mümkün:

Adres: Ordu Cad. No: 22 / A Yeşilyurt / İZMİR

Tel:0 232 256 86 34

GSM: 0 535 610 98 48Etiketler: İzmir'de araç kiralamada profesyonel kuruluş Rüzgar Rent A Car

Diğer SİYASET haberleri
Yorum Ekleyin
Üye Yorum
Gönder

Hava Durumu
http://www.egeagrihaber.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..
haberyazilimi.com - Copyright