Karabağlar Belediyesi Meclis Üyeleri alkışı haketti | Ege Bölgesi Merkezli Ağrılılarla ilgili haberler,Egedeki Ağrılılar - Ege Ağrı Haber Mustafa Metin Yardımcı
Ana Sayfa
Ana Sayfa >> Karabağlar Belediyesi Meclis Üyeleri alkışı haketti15.02.2018 10:06

Karabağlar Belediyesi Meclis Üyeleri alkışı haketti

Karabağlar Belediyesi Meclis Üyeleri alkışı haketti


Ak Partili Meclis Üyesi Mehmet Şirin Aydemir’in kaleme aldığı önerge Belediye Meclisinde birlik ve beraberliğin bir örneği olarak değerlendirildi. Karabağlar Belediyesi’nin Şubat ayı meclis toplantısına önerge veren AK Partili Meclis Üyeleri, bir toplantıya denk gelen huzur haklarının Mehmetçik Vakfı ile şehit ve gazi ailelerine bağışlanmasını talep etti.


Bu haber 641 kez okundu.Ak Partili Meclis Üyesi Mehmet Şirin Aydemir’in kaleme aldığı önerge Belediye Meclisinde birlik ve beraberliğin bir örneği olarak değerlendirildi. Karabağlar Belediyesi’nin Şubat ayı meclis toplantısına önerge veren AK Partili Meclis Üyeleri, bir toplantıya denk gelen huzur haklarının Mehmetçik Vakfı ile şehit ve gazi ailelerine bağışlanmasını talep etti.

AK Partililerin bu önergesine CHP’li meclis üyeleri de destek verdi ve önerge kabul edildi. Karabağlar Belediyesi’nin AK Partili ve CHP’lilerden oluşan toplam 37 meclis üyesinin oybirliğiyle, Şubat ayı huzur haklarının Mehmetçik Vakfı ile şehit ve gazi ailelerine bağışlanması kabul edildi.

Etiketler: karabağlar belediyesi -chp izmir -ak parti -metin yardımcı -mehmet şirin aydemir

Diğer SİYASET haberleri
Yorum Ekleyin
Üye Yorum
Gönder

Hava Durumu
http://www.egeagrihaber.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..
haberyazilimi.com - Copyright