KORONAVİRÜS AĞR'NIN KURTULUŞUYLA İLGİLİ İZMİR'DE İPTAL GETİRDİ | Ege Bölgesi Merkezli Ağrılılarla ilgili haberler,Egedeki Ağrılılar - Ege Ağrı Haber Mustafa Metin Yardımcı
Ana Sayfa
Ana Sayfa >> KORONAVİRÜS AĞR'NIN KURTULUŞUYLA İLGİLİ İZMİR'DE İPTAL GETİRDİ14.03.2020 10:48

KORONAVİRÜS AĞR'NIN KURTULUŞUYLA İLGİLİ İZMİR'DE İPTAL GETİRDİ

KORONAVİRÜS AĞR'NIN KURTULUŞUYLA İLGİLİ İZMİR'DE İPTAL GETİRDİ


15 Nisan 2020'de İzmir'de Ağrı'nın kurtuluşuyla ilgili yapılması planlanan etkinlikler iptal edildi.


Bu haber 608 kez okundu.Ege Bölgesi Ağrı Dernekleri Federasyonu tarafından 15 Nisan 2020’de İzmir’de de düzenlenmesi planlanan tüm etkinlikler, Koronavirüs tedbirleri çerçevesinde iptal edildi. 

Türkiye genelinde kamu ve özel sektörün düzenlediği tüm kitlesel etkinlikler iptal  edilirken Ağrılılar da duyarsız kalmadı. Ege Bölgesi Ağrı Dernekleri Federasyonu Yürütme Kurulu, Genel Başkan Tekin Yalçın Başkanlığında toplandı. Toplantıya Birim Başkanları; Seyat Demir, Menduh Sevinç, M. Ali Demirkaya, Selami Kaya, Ahmet Afşar ve Mehmet Alçin katıldı.

Alınan iptal kararı duyurulurken yapılan açıklamada, "Federasyonumuzun Nisan ayı programında yer alan, Ağrı’nın Düşman İşgalinden Kurtuluşu ile ilgili İzmir’de düzenlenmesi planlanan tüm etkinlikler, koronavirüs tehlikesine karşı tedbir amacıyla iptal edilmiştir. Ülkemizde ciddi bir tehlikenin olmaması hepimizi rahatlattığı gibi, panik ve endişeye kapılmadan kurumsal ve bireysel olarak tedbir alınması adına verdiğimiz bu kararın anlayışla karşılanması dileğiyle.." denildi.


Etiketler: KORONAVİRÜS AĞR'NIN KURTULUŞUYLA İLGİLİ İZMİR'DE İPTAL GETİRDİ

Diğer SİYASET haberleri
Yorum Ekleyin
Üye Yorum
Gönder

Hava Durumu
http://www.egeagrihaber.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..
haberyazilimi.com - Copyright