MHP'den Ağrılılar'a ziyaret | Ege Bölgesi Merkezli Ağrılılarla ilgili haberler,Egedeki Ağrılılar - Ege Ağrı Haber Mustafa Metin Yardımcı
Ana Sayfa
Ana Sayfa >> MHP'den Ağrılılar'a ziyaret09.02.2019 14:24

MHP'den Ağrılılar'a ziyaret

MHP'den Ağrılılar'a ziyaret


MHP İzmir Milletvekili Tamer Osnanağaoğlu Ege Ağrı Dernekleri Federasyonu’nu ziyaret etti. MHP İzmir İl Başkanı Veysel Şahin ile birlikte programı gerçekleştiren Osmanağaoğlu, kendisinin de Ağrılı olduğunu hatırlatarak hemşehrileriyle birlikte olmaktan memnuniyet duyduğunu söyledi


Bu haber 720 kez okundu.


MHP İzmir Milletvekili Tamer Osnanağaoğlu Ege Ağrı Dernekleri Federasyonu’nu ziyaret etti. MHP İzmir İl Başkanı Veysel Şahin ile birlikte programı gerçekleştiren Osmanağaoğlu, kendisinin de Ağrılı olduğunu hatırlatarak hemşehrileriyle birlikte olmaktan memnuniyet duyduğunu söyledi.

Türk Eğitim Sen 2 No’lu Şube Başkan Yardımcısı Kemal Bakır’ın da hazır bulunduğu programda, Ege Ağrı Dernekleri Federasyonu Genel Başkanı Tekin Yalçın ve Yönetim Kurulu Üyeleri tarafından karşılanan MHP heyeti, Ağrılılar’ın bölgedeki çalışmaları hakkında bilgi aldı. Ziyarette İzmir Tutaklılar Derneği Başkanı Abdullah Cengiz ve İzmir’de yaşayan Ağrılı kanaat önderleri de söz alarak görüşlerini ifade etti.

İzmir Milletvekili Tamer Osmanağaoğlu, hemşehriler arasında yardımlaşma ve dayanışmayı sağlayan, iletişim köprüsü kuran Ağrı Dernekleri Federasyonu’nun tüm yöneticilerini tebrik ettiklerini kaydederek, ihtiyaç duyulan her platformda hemşehrilerinin yanında olduğunu ve destek olduğunu belirtti.

Ege Ağrı Dernekleri Federasyonu Genel Başkanı Tekin Yalçın ise, hemşehrilerinin İzmir Milletvekili olarak görev yapmasının kendilerini gururlandırdığını söyleyerek, MHP heyetine ziyaretleri nedeniyle teşekkür etti.


Etiketler: mhp -tamer osmanağaoğlu -veysel şahin -tekin yalçın -mustafa metin yardımcı

Diğer SİYASET haberleri
Yorum Ekleyin
Üye Yorum
Gönder

Hava Durumu
http://www.egeagrihaber.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..
haberyazilimi.com - Copyright