NAZİLLİ AĞRILILAR DERNEĞİ’NDEN ANLAMLI İFTAR | Ege Bölgesi Merkezli Ağrılılarla ilgili haberler,Egedeki Ağrılılar - Ege Ağrı Haber Mustafa Metin Yardımcı
Ana Sayfa
Ana Sayfa >> NAZİLLİ AĞRILILAR DERNEĞİ’NDEN ANLAMLI İFTAR27.05.2019 10:00

NAZİLLİ AĞRILILAR DERNEĞİ’NDEN ANLAMLI İFTAR

NAZİLLİ AĞRILILAR DERNEĞİ’NDEN ANLAMLI İFTAR


Nazilli Çağdaş Ağrılılar Derneği tarafından düzenlenen iftar yemeğinde yaklaşık 1000 kişi biraraya gelerek Ramazan ayının manevi iklimine uygun mesajlar verdi.


Bu haber 699 kez okundu.


Nazilli Çağdaş Ağrılılar Derneği Başkanı Necmettin Karakaya, “Ne kadar Ağrılıysak o kadar Nazilliliyiz. Amacımız kültürümüzü yaşatıp gelecek nesillere aktararak, yaşadığımız Nazilli’ye sağladığımız katma değeri artırmaktır.” dedi.

İftar yemeğine, Ege Bölgesi Ağrı Dernekleri Federasyou Genel Başkanı Tekin Yalçın, Ege Bölgesi Ağrılılar Birliği Genel Başkanı Mustafa Metin Yardımcı, Denizli Ağrılılar Derneği Başkanı İhsan Koçyiğit, Önceki dönem Başkanı Cesim Karakuş, Başkan Yardımcısı Hüseyin Öztürk,  Denizli Anadolulular Derneği Başkanı Cesim Koçyiğit, Diyadin Y. Akpazarlılar Derneği Başkanı Tacettin Sıcak, Ağrılılar Federasyonu Yöneticileri; Menduh Sevinç, Abdullah Polat (Ege Diyadin Der Başkan Yardımcısı), Selami Kaya, Celal Bayar, Necmettin Bayar ve İzmir’den iştirak eden hemşehrilerimiz Zeki Birlik, Sabahattin Elçi ve Muhammed Can Sıcak ile Nazilli Ağrılılar Dernek Eski Başkanı Hasan Artan katıldı.

İftar yemeğinden sonra Nazilli Çağdaş Ağrılılar Derneği binasında düzenlenen toplantıda konuşan Ege Bölgesi Ağrı Dernekleri Federasyonu Genel Başkanı Tekin Yalçın ise, bundan sonraki dönemde de hemşehrileri arasındaki birlik ve beraberliğin artırılması noktasında gereken çalışmaları yapmaya devam edeceklerini ifade etti.

Ege Bölgesi Ağrılılar Birliği Genel Başkanı Mustafa Metin Yardımcı da, hazırladıkları Ağrılılar İş Rehberi ile ilgili bilgiler vererek, tüm Ağrılılar’dan bu konuyla ilgili duyarlılık beklediklerini ifade etti.

Denizli Ağrılılar Derneği Başkanı İhsan Koçyiğit ise, “Burada gördüğüm manzara beni çok memnun etti. Uzun yıllar önce Denizli’de dernek kurduğumuzda birçok zorluk yaşamıştık. Bugün gelinen noktada, hemşehrilerimizin bu işe daha sıkı sarılması mutluluk verici.” dedi.

Denizli Anadolulular Derneği Başkanı Cesim Koçyiğit de, bölgedeki tüm Ağrılılar’ı kapsayacak çalışmaların niteliğinin ve niceliğinin artırılması gerektiğine işaret ederek, bu anlamda ellerinden gelen desteği vereceklerini kaydetti.Etiketler: NAZİLLİ AĞRILILAR DERNEĞİ’NDEN ANLAMLI İFTAR

Diğer SİYASET haberleri
Yorum Ekleyin
Üye Yorum
Gönder

Hava Durumu
http://www.egeagrihaber.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..
haberyazilimi.com - Copyright