ÖZÇELİK’E TEBRİK ZİYARETİ | Ege Bölgesi Merkezli Ağrılılarla ilgili haberler,Egedeki Ağrılılar - Ege Ağrı Haber Mustafa Metin Yardımcı
Ana Sayfa
Ana Sayfa >> ÖZÇELİK’E TEBRİK ZİYARETİ12.06.2019 11:49

ÖZÇELİK’E TEBRİK ZİYARETİ

ÖZÇELİK’E TEBRİK ZİYARETİ


Ege Bölgesi Ağrı Dernekleri Federasyonu Yöneticileri, Torbalı’nın önde gelen kuruluşları arasında bulunan Özçelik ailesine ait Torbalı Ege Gazetsi’ni ziyaret ederek, kuruluşun temsilcileri Fehim Özçelik ve Faruk Özçelik’le görüştü.


Bu haber 428 kez okundu.

Bir süre önce AK Parti İzmir İl Yönetim Kurulu’na seçilen Feyim Özçelik’e de başarılar dileyen hemşehrileri, Ege Bölgesi Ağrı Dernekleri Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Faruk Özçelik’e de destekleri için teşekkür etti.

Ziyarete Ege Bölgesi Ağrı Dernekleri Federasyonu Genel Başkanı Tekin Yalçın, Genel Başkan Vekili Av. Mehmet Harun Elçi, Genel Sekreter Menduh Sevinç, Derneklerden Sorumlu Başkan Yardımcısı M.Ali Demirkaya, Yönetim Kurulu Üyesi Suat Aykol ve Ege Bölgesi Ağrılılar Birliği Genel Başkanı Gazeteci-Yazar Mustafa Metin Yardımcı katıldı.

Ziyarette konuşan AK Parti İzmir İl Yönetim Kurulu Üyesi Feyim Özçelik, hemşehrilerinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, kendisinin de elinden geldiğince hemşehrilerine destek olacağını söyledi.

Daha sonra söz alan Ege Bölgesi Ağrı Dernekleri Federasyonu Genel Başkanı Tekin Yalçın da amaçlarının Ege Bölgesi’nde yaşayan tüm hemşehrilerine ulaşmak olduğunu ifade ederek, bu anlamda çalışmalarının sürdüğünü kaydetti.Etiketler: ÖZÇELİK’E TEBRİK ZİYARETİ

Diğer SİYASET haberleri
Yorum Ekleyin
Üye Yorum
Gönder

Hava Durumu
http://www.egeagrihaber.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..
haberyazilimi.com - Copyright