Sektörün yükselen yıldızı Emlak Port'a ziyaret | Ege Bölgesi Merkezli Ağrılılarla ilgili haberler,Egedeki Ağrılılar - Ege Ağrı Haber Mustafa Metin Yardımcı
Ana Sayfa
Ana Sayfa >> Sektörün yükselen yıldızı Emlak Port'a ziyaret20.12.2019 22:15

Sektörün yükselen yıldızı Emlak Port'a ziyaret

Sektörün yükselen yıldızı Emlak Port'a ziyaret


Ege Bölgesi Ağrı Dernekleri Federasyonu, Ege Bölgesi genelindeki çalışmalarının ivmesini artırarak sürdürüyor.


Bu haber 812 kez okundu.Bölge genelindeki çalışmalarını son hızıyla sürdüren Ege Bölgesi Ağrı Dernekleri Federasyonu Genel Başkanı Tekin Yalçın, merkezi Didim’de bulunan Emlak Port’u ziyaret ederek firma sahibi Mehmet Salih Karababa ile görüştü.

Başta İzmir olmak üzere Ege Bölgesi'nde yaptıkları çalışmalarla projelerini anlatan Genel Başkan Yalçın, bundan sonraki dönemde de çalışmalarının ivmesini artırarak yollarına devam edeceklerini anlattı. Kamu ve bürokraside çok sayıda hemşehrileri bulunduğunu hatırlatan Ege Bölgesi Ağrı Dernekleri Federasyonu Genel Başkanı Tekin Yalçın, reel sektördeki hemşehrilerinin çalışmalarını da önemsediklerini ifade ederek, bu anlamda Emlak Port'un da sektörel çalışmalarını yakından izlediklerini ve takdir ettiklerini kaydetti.

Emlak Port Firmasının Sahibi Mehmet Salih Karababa da, Genel Başkan Tekin Yalçın'ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek Ege Bölgesi Ağrı Dernekleri Federasyonu'nu ellerinden geldiğince destekleyeceklerini vurguladı.

Etiketler: Sektörün yükselen yıldızı Emlak Port'a ziyaret

Diğer SİYASET haberleri
Yorum Ekleyin
Üye Yorum
Gönder

Hava Durumu
http://www.egeagrihaber.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..
haberyazilimi.com - Copyright