Vali Ayyıldız: STK'ları önemsiyoruz | Ege Bölgesi Merkezli Ağrılılarla ilgili haberler,Egedeki Ağrılılar - Ege Ağrı Haber Mustafa Metin Yardımcı
Ana Sayfa
Ana Sayfa >> Vali Ayyıldız: STK'ları önemsiyoruz11.02.2020 09:55

Vali Ayyıldız: STK'ları önemsiyoruz

Vali Ayyıldız: STK'ları önemsiyoruz


İzmir Valisi Erol Ayyıldız, STK'ların (Sivil Toplum Kuruluşu) kentin önemli dinamikleri arasında bulunduğunu söyledi.


Bu haber 355 kez okundu.


İzmir Valisi Erol Ayyıldız, sivil toplum kuruluşlarının üstlendikleri misyon gereği, kentlerin gelişmesinde önemli bir rol üstlendiğini söyledi.

AK Parti İzmir İl Yönetim Kurulu Üyesi Feyim Özçelik, Ege Bölgesi Ağrı Dernekleri Federasyonu Genel Başkanı Tekin Yalçın, Ege Bölgesi Ağrılılar Birliği Genel Başkanı ve Federasyon Başkan Vekili M.Metin Yardımcı ve geçtiğimiz dönem Karabağlar Belediye Meclis Üyesi Mehmet Şirin Aydemir İzmir Valisi Erol Ayyıldız'ı ziyaret etti.

Ziyarette konuşan İzmir Valisi Erol Ayyıldız, STK'lara sahip çıkılması gerektiğini ifade ederek bu anlamda sivil toplum dünyasına ellerinden gelen her türlü desteği verdiklerini anlattı.

SİVİL TOPLUM VURGUSU

Sivil toplum dünyasının tüm dinamikleriyle kurduğu sıcak ilişkiyle dikkat çeken İzmir Valisi Erol Ayyıldız, kendisini ziyaret eden Ağrı heyetiyle de yakından ilgilendi. Çalışmalar hakkında bilgiler alan Vali Ayyıldız, çalışmaların sürdürülebilirliği için devlet olarak sivil toplum kuruluşlarına ellerinden gelen desteği vermeye devam edeceklerini söyledi.

Etiketler: Vali Ayyıldız: STK'ları önemsiyoruz

Diğer SİYASET haberleri
Yorum Ekleyin
Üye Yorum
Gönder

Hava Durumu
http://www.egeagrihaber.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..
haberyazilimi.com - Copyright