YULPA DER'DEN ANLAMLI RAMAZAN YARDIMI | Ege Bölgesi Merkezli Ağrılılarla ilgili haberler,Egedeki Ağrılılar - Ege Ağrı Haber Mustafa Metin Yardımcı
Ana Sayfa
Ana Sayfa >> YULPA DER'DEN ANLAMLI RAMAZAN YARDIMI28.04.2020 00:21

YULPA DER'DEN ANLAMLI RAMAZAN YARDIMI

YULPA DER'DEN ANLAMLI RAMAZAN YARDIMI


Ege Bölgesi YULPA Derneği, Ramazan ayının maneviyatına uygun yardım faaliyetlerini sürdürüyor.


Bu haber 431 kez okundu.Ege YULPA Der (Ege Bölgesi Yufkacılar, Lokmacılar, Pastacılar ve Aşçılar Derneği) üyeleri ve Yönetim Kurulu’nun katkılarıyla hazırlanan Ramazan yardım kolileri tespit edilen ihtiyaç sahiplerine ulaştırıldı.

Ege YULPA Der Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Tanrıkulu, toplam 100 yardım kolisi hazırlandığını belirterek, “Ramazan ayının en önemli özelliği, sabır ve yardımlaşma ve dayanışmanın pekiştirilmesidir. Koronavirüs salgını yaşadığımız bu günlerde, yardımlaşmanın önemi bir kat daha artmaktadır. Biz de dernek olarak duyarlı üyelerimiz ve yöneticilerimizle birlikte, yardım kolilerini ihtiyaç sahiplerine ulaştırmanın mutluluğunu yaşıyoruz.” dedi. 

Yardım faaliyetleri; Başkan Mahmut Tanrıkulu, Başkan Yardımcısı Metin Köroğlu, Yöneticiler; Ümmet Akyurt, Cevat Keser, Cahit Akın, Rasim Keser ve Tuğba Sincar Akçay’ın koordinasyonunda organize edildi.


Etiketler: YULPA DER'DEN ANLAMLI RAMAZAN YARDIMI

Diğer SİYASET haberleri
Yorum Ekleyin
Üye Yorum
Gönder

Hava Durumu
http://www.egeagrihaber.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..
haberyazilimi.com - Copyright