YULPA Derneği'nden dayanışma çağrısı | Ege Bölgesi Merkezli Ağrılılarla ilgili haberler,Egedeki Ağrılılar - Ege Ağrı Haber Mustafa Metin Yardımcı
Ana Sayfa
Ana Sayfa >> YULPA Derneği'nden dayanışma çağrısı31.03.2020 21:38

YULPA Derneği'nden dayanışma çağrısı

YULPA Derneği'nden dayanışma çağrısı


YULPA Derneği'nden yapılan açıklamada Koronavirüs felaketinin ekonomik etkilerinin dayanışmayla atlatılacağına inandıkları ifade edildi.


Bu haber 532 kez okundu.


Ege Bölgesi YULPA Derneği (Yufkacılar, Lokmacılar, Pastacılar ve Aşçılar Derneği) tarafından yapılan yazılı açıklamada, insanlığın dünya tarihi boyunca verdiği en önemli sınavlardan birisine şahitlik ettiği belirtilerek, Koronavirüs felaketinin ekonomik etkilerinin dayanışmayla atlatılacağına inandıkları ifade edildi.
YULPA Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Tanrıkulu, bununla ilgili olarak üyeleriyle sürekli iletişimde olduklarını belirtti.

Başkan Tanrıkulu, "Koronavirüsün panzehiri dayanışmadır. Koronavirüsün hem sağlık, hem ekonomik, hem de toplumsal hayata etkileri oldu. Ülke olarak zor bir dönemden geçiyoruz. Biz de Dernek olarak üyelerimizin bu dönemi öncelikle sağlıkla, daha sonra da en az ekonomik zararla atlatmaları için gerekli çalışmaları yapıyoruz." diye konuştu.

Etiketler: YULPA Derneği'nden dayanışma çağrısı

Diğer SİYASET haberleri
Yorum Ekleyin
Üye Yorum
Gönder

Hava Durumu
http://www.egeagrihaber.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..
haberyazilimi.com - Copyright