YULPA Derneği'nden vefa yemeği | Ege Bölgesi Merkezli Ağrılılarla ilgili haberler,Egedeki Ağrılılar - Ege Ağrı Haber Mustafa Metin Yardımcı
Ana Sayfa
Ana Sayfa >> YULPA Derneği'nden vefa yemeği11.02.2020 21:18

YULPA Derneği'nden vefa yemeği

YULPA Derneği'nden vefa yemeği


Ege Bölgesi YULPA Derneği, (Yufkacılar, Lokmacılar, Pastacılar ve Aşçılar Derneği) üyelerini ve misafirlerini ‘vefa yemeği’nde ağırladı.


Bu haber 433 kez okundu.


Yapmış olduğu çalışmalar ve ürettiği projelerle bölgenin önemli STK'ları arasında gösterilen ve meslek mensuplarını bir çatı altında toplayan YULPA (Yufkacılar, Lokmacılar, Pastacılar ve Aşçılar) Derneği, çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Başta İzmir ve ilçeleri olmak üzere bölge genelinde iyi bir teşkilatlanma modeli uygulayan YULPA Derneği, bundan sonraki dönemde de üyelerinin daha iyi koşullarda hizmet üretebilmesi amacıyla yenilikler yapmaya devam edecek.

Ege Bölgesi YULPA Derneği(Yufkacılar, Lokmacılar, Pastacılar ve Aşçılar Derneği) üyelerini ve misafirlerini ‘vefa yemeği’nde ağırladı.

Yardımcısı Metin Köroğlu ile birlikte misafirlerini ağırlayan ve etkinlikte konuşan YULPA Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Tanrıkulu, tüm üyeleriyle misafirlerine özverileri ve katılımları için teşekkür etti.

Etkinlik çerçevesinde, Dernek Yönetimi tarafından belirlenen isimlere plaket verilerek taltif edildi.

Etkinlikte konuşan YULPA Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Tanrıkulu, faaliyet göstermeye başladıkları günden bu yana yoğun çalışmalarının ivmesini artırarak hizmet verdiklerini ifade ederek "Derneğimizin çatısı altında birleştirdiğimiz; yufka, lokma ve pasta üreticileriyle aşçılarımızın daha iyi koşullarda hizmet vermesini temin etmeye çalışıyoruz. Ayrıca bu meslek mensubu esnaflarımızın sorunlarını yetkili mercilere taşıyarak çözüm üretmeye çalışıyoruz. Bizleri destekleyen tüm üyelerimizle, esnaflarımıza çok teşekkür ediyorum." dedi.


Etiketler: YULPA Derneği'nden vefa yemeği

Diğer SİYASET haberleri
Yorum Ekleyin
Üye Yorum
Gönder

Hava Durumu
http://www.egeagrihaber.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..
haberyazilimi.com - Copyright