BÜYÜK HEDEFLERİMİZ VAR, KARARLIYIZ | Ege Bölgesi Merkezli Ağrılılarla ilgili haberler,Egedeki Ağrılılar - Ege Ağrı Haber Mustafa Metin Yardımcı
Ana Sayfa
Ana Sayfa >>BÜYÜK HEDEFLERİMİZ VAR, KARARLIYIZ 09.12.2019 13:34

BÜYÜK HEDEFLERİMİZ VAR, KARARLIYIZ

Göreve geldiğimiz günden bu yana hedefimiz, hemşehrilerimiz için kalıcı şeylere imza atmak.

Bunu her fırsatta dile getiriyoruz.

Bu söylemimiz de gerçekten laf olsun diye değil. Malum hepimiz faniyiz ve bu makamlarda da sonsuza dek kalıcı değiliz. Hedefimiz bizden sonraki nesillerin de hayır dualarını alarak, gönüllere girmek.
İlk olarak, Federasyonumuzun kendi mülküne kavuşması için çalışmalarımız başlattık.

Bununla ilgili olarak gerek hemşehrilerimizle, gerekse de
kamu kurumlarıyla görüşmelerimiz devam ediyor.
Bunu başarabileceğimize ben ve arkadaşlarım yürekten inanıyoruz.Nihai hedefe ulaşabilmek için bir adım atmak aslında başarmanın yarısı...

Bizler, bu ilk adımı attık. Hemşehrilerimiz de destek verip, moral ve motivasyonumuzu artırırsa, elbette sonuca çok daha kolay ulaşacağız.

Ege Bölgesi Ağrı Dernekleri Federasyonu, tüm Ağrılılar’ın ortak çatısıdır ve her Ağrılı’nın burada söz hakkı vardır. Bizlere ulaşarak görüş ve önerilerini dile getiren hemşehrilerimizi dinlemeye devam edeceğiz.   
Bugün itibariyle İzmir’de düzenli olarak gazete yayınlayan tek hemşehri örgütlenmesiyiz.Desteklerinizle kuşkusuz gücümüz daha da artacaktır. 
Bir diğer hedefimiz de yerel yönetimlerle işbirliği yaparak, toplumsal projelere imza atmak. 
Bunun ilk somut adımını, herhangi bir aksilik olmazsa, İzmir-Seferihisar’da, Seferihisar Belediyesi ile birlikte düzenleyeceğimiz ‘Ağrı Günleri’ etkinliği vasıtasıyla atacağız. 

Unutmayalım ki bizlerin en önemli ve gerçek ortak paydası ‘Ağrılı’ olmaktır.

http://www.egeagrihaber.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..
haberyazilimi.com - Copyright