EN AKTİF SİVİL TOPLUM KURULUŞUYUZ | Ege Bölgesi Merkezli Ağrılılarla ilgili haberler,Egedeki Ağrılılar - Ege Ağrı Haber Mustafa Metin Yardımcı
Ana Sayfa
Ana Sayfa >>EN AKTİF SİVİL TOPLUM KURULUŞUYUZ 09.12.2019 13:36

EN AKTİF SİVİL TOPLUM KURULUŞUYUZ

Hedeflerimize ulaşmak noktasında yürüttüğümüz çalışmaları hız kesmeden sürdürüyoruz.

Her platformda ve katıldığımız her toplantıda altını çize çize dile getirdiğimiz ‘birlik ve beraberlik’ konusunun hemşehrilerimiz arasında bu denli karşılık buluyor olması çok sevindirici. 

Bu anlamda bizlere destek olan, hedeflerimize ulaşma noktasında motivasyonumuzu artıran tüm Dernek Başkanlarımıza da teşekkür ediyoruz. 

Henüz 1 yılımız dahi dolmadan, Ege Bölgesi Ağrı Dernekleri Federasyonu’nun bağımsız otoritelerce ‘bölgenin en aktif sivil toplum kuruluşu’ olarak tescil edilmiş olması da ne kadar doğru bir yolda ilerlediğimizin bir kanıtı.
Seferihisar’da gerçekleştirmiş olduğumuz Ağrı Günleri ve Yöresel Ürünler Etkinliği, sadece sosyal anlamda değil, kültürel anlamda da ne kadar önemli bir misyon üstlendiğimizi gösteriyor.

Bundan sonraki dönemde de bu tarz etkinliklerimizin süreceğini tüm hemşehrilerimize müjdelemek isterim.
Ayrıntılarını kamuoyuna ve hemşehrilerimize daha sonra açıklayacağız.  Ancak şu kadarını söyleyeyim, uluslararası bir organizasyon içerisinde Ağrı ilimizi temsil etmek, Ağrı’nın adını duyurmak, Ağrılılar’ın sosyal ve ticari yaşam içerisindeki etkinliklerini anlatacağımız, ülke gündemine de oturacağını düşündüğümüz bir faaliyetin altyapısını sürdürüyoruz. Amacımız görev yaptığımız süre içerisinde, hemşehrilerimizin bize layık gördükleri görevimizi layıkıyla gerçekleştirebilmektir. Gelecekte adımız anıldığında, babalarımız ve dedelerimize rahmet okutarak, ‘Allah onlardan razı olsun. Güzel bir eser bırakmışlar’ denilmesini sağlamaktır.
Bu vesile ile bizlere desteklerini esirgemeyen tüm hemşehrilerimizle, birlik ve beraberliğimizi en iyi şekilde ispatlayan tüm dernek başkanlarımıza teşekkür ediyoruz.

http://www.egeagrihaber.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..
haberyazilimi.com - Copyright